Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Audio > Zesilovače >

Behringer A 500

Behringer A 500

Cena produktu Behringer A 500 není známa.

 

Popis produktu Behringer A 500: Profesionální studiový zesilovač 2 x 230W do 4 Ohmů nebo 500W do 8 Ohmů. Pokročilá chladící technologie navíc zaručuje stabilní provoz bez zbytečného hluku, přičemž díky své konstrukci utáhne v po... > více informací


Behringer A 500 - popis

nahoru

Profesionální studiový zesilovač 2 x 230W do 4 Ohmů nebo 500W do 8 Ohmů. Pokročilá chladící technologie navíc zaručuje stabilní provoz bez zbytečného hluku, přičemž díky své konstrukci utáhne v podstatě jakékoli pasivní reproduktory. Vstupné připojení je zajištěno rovnováhou XLR a 1 / 4 "konektory.

A500

je tranzistorový výkonový zesilovač se dvěma kanály, které umožňují provoz stereo nebo můstkový mono. Koncové stupně jsou v běžném dvojčinném (protitaktním) zapojení a jsou provozovány ve třídě AB. Zesilovač je schopen dodat v každém kanálu výkon 230 wattů do zátěže 4 ohmy a 160 wattů do zátěže 8 ohmů.

V můstkovém režimu mono je zesilovač schopen dodat výkon 500 wattů do zátěže 8 ohmů. Zkreslení je menší než 0,01 %. Přenášený frekvenční rozsah je od 10 Hz do 25 kHz v toleranci +0/-1 dB. Přeslech mezi kanály je udáván 85 dB při 1 kHz, odstup signál/šum v pásmu 20 Hz až 20 kHz je –100 dB. Zesilovač je vybaven ochranou proti zkratu a proti tepelnému přetížení. Veškerá elektronika se vešla do rackové skříně s výškou 2 U a celý zesilovač váží 8,4 kg. Když nahlédneme do nitra skříně, zjistíme, že větší část prostoru vyplňuje docela mohutný toroidní transformátor, který ukazuje na dostatečně dimenzovaný napájecí zdroj, schopný dodat proud i při vyšších výkonech. Ostatní elektronika, zvlášť pro každý kanál, je umístěna na nenápadných deskách plošných spojů, které jsou přes výkonové tranzistory připevněny na chladiče na bocích skříně. Na pohled nic neobvyklého.
Pohled na skříň zesilovače z vnějšku říká, že se designéři od Behringera snažili, aby přístroj mezi ostatními zařízeními v přístrojovém racku jen tak nezapadl a aby k něčemu vypadal i jako kousek samostatně stojící. Na kovovém čelním panelu je našroubován černostříbrný profilovaný plastový panel, kterému dominují dva velké, kulaté potenciometry hlasitosti a stylový jakoby displej do kterého jsou zakomponovány sloupcové LED indikátory hlasitosti, indikátory ochran, můstkového provozu a tlačítkový spínač napájení, rovněž s LED indikátorem.
Zadní strana skříně nese veškeré vstupy a výstupy. Signál lze přivést buď na symetrické konektory XLR, nebo 1/4" TRS, které mají vstupní citlivost (tedy vybuzení zesilovače na plný výkon nastane při…) 1,3 V (to je + 4,5 dBu). K dispozici jsou také konektory v nesymetrickém zapojení RCA Cinch. Zde je vstupní citlivost 0,32 V (to je - 10 dBV). K připojení signálu lze, podle doporučení výrobce, použít současně pouze jeden ze všech tří možných konektorů. Připojení reproduktorových soustav k zesilovači je možné buď pomocí reproduktorových kabelů opatřených konektory 1/4", nebo rovnou pomocí odizolovaných konců vodičů ke šroubovacím svorkám. Jedno, nebo druhé. V případě konektorů 1/4" jsou dva zvlášť pro každý kanál při stereo provozu a jeden samostatný pro provoz zesilovače v můstkovém režimu mono. Při použití šroubovacích svorek je pro můstkový režim potřeba zvolit kombinaci svorek podle vyobrazení, které je přímo na zadním panelu. Můstkový provoz zesilovače se aktivuje přepínačem, který je rovněž na zadním panelu, stejně tak jako konektor pro připojení síťové napájecí šňůry.
 

Výrobce Behringer
Výkon na kanál
Informace o parametru Výkon na kanál
230 W
Impedance
Informace o parametru Impedance
4 Ω
Hmotnost 8.4 kg

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Behringer A 500 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Radiobudíky nebo Mini a mikrověže, Rádia, Reprosoustavy.

Nejlevnější Behringer A 500 akční ceny - Levné Behringer A 500

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Behringer A 500 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Behringer A 500 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zesilovače.