Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Audio > Zesilovače >

Dynacord SL-1200

Dynacord SL-1200

Cena produktu Dynacord SL-1200 není známa.

 

Popis produktu Dynacord SL-1200: Dynocord SL-1200 je výkonový zesilovač ve třídě H s odpínateľnými filtry LPN, výkon 2 x 600W RMS / 4 Ohmy, 2 U.Rozmery zesilovače jsou: výška: 88 x šířka 483 x hloubka 405 mm.Celková hmotnost zesi... > více informací


Dynacord SL-1200 - popis

nahoru

Dynocord SL-1200 je výkonový zesilovač ve třídě H s odpínateľnými filtry LPN, výkon 2 x 600W RMS / 4 Ohmy, 2 U.Rozmery zesilovače jsou: výška: 88 x šířka 483 x hloubka 405 mm.Celková hmotnost zesilovače je 14,8 kg .

DYNACORD SL 1200 koncový zesilovač

Po úspěchu S série se firma DYNACORD rozhodla tuto sérii inovovat a rozšířit.
Nová řada zesilovačů série SL německého výrobce DYNACORD přichází na trh vybavena i patentovanými LPN obvody, kterými byly dosud vybaveny pouze zesilovače v mixážních pultech PowerMO. Tyto obvody významně vylepšují zvukové podání basových reproduktorů malých systémů a spoluvytvářejí tak typický DYNACORD SOUND.Výsledkom je SL série zesilovačů výšky 2U s dvojitým zdrojem, který je, jak je to u firmy DYNACORD zvykem, o 30% předimenzován.
Cílem německých konstruktérů bylo docílit nejen špičkovou kvalitu zvuku a vysokou spolehlivost, což je u zesilovačů DYNACORD nepsaným standardem, ale dosáhnout i co nejnižší váhu a nejnižší možnou cenu.
Konstrukce koncových zesilovačů SL série vychází z více než 60 let zkušeností firmy DYNACORD v konstrukci zesilovačů.
DYNACORD SL série obsahuje klasické síťové zdroje s toroidním transformátorem.
Všechny zdroje jsou předimenzované o 30% s cílem dosáhnout co největší dynamiku (dynamická výkonová rezerva je 30% vyšší než udávaný jmenovitý výkon) a nabízejí perfektní zvuk za vynikající cenu. Kromě všech běžných ochran (tepelná, zkratová, proti stejnosměrnému napětí na výstupu, zpožďovací relé na výstupu) jsou vybaveny omezovačem náběhového proudu při zapínání.
Na zadní stěně těchto zesilovačů se nachází - kromě standardních přepínačů (Grounded - UNGROUNDED a DUAL - PARALLEL) i spínač funkce LPN (Low-pass notch), kterou má firma DYNACORD patentovanou. LPN zvyšuje dynamiku na nízkých frekvencích. Tuto funkci je vhodné použít při malých reprosoustavám nebo takových, kterým chybí basy.
Potenciometry regulace vstupní úrovně jsou umístěny na přední stěně a jsou kalibrovány v dB. Výstupní napětí kontroluje dynamický limiter, který porovnává vstupní a výstupní signál a při zjištění nelinearity během 3 milisekund omezí vstupní signál.
 

Výrobce Dynacord
Výkon na kanál
Informace o parametru Výkon na kanál
600 W
Impedance
Informace o parametru Impedance
4 Ω
Hmotnost 14.8 kg

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dynacord SL-1200 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Radiobudíky nebo Mini a mikrověže, Rádia, Reprosoustavy.

Nejlevnější Dynacord SL-1200 akční ceny - Levné Dynacord SL-1200

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Dynacord SL-1200 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Dynacord SL-1200 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zesilovače.