Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Audio > Zesilovače >

Onkyo A-9050

Onkyo A-9050

Cena produktu Onkyo A-9050 není známa.

 

Popis produktu Onkyo A-9050: Hi-Fi stereo zesilovač Onkyo A-9050 Pokud chcete´vstoupit do světa opravdového Hi-Fi zvuku, potřebujete zesilovač špičkové kvality. A tím je právě Onkyo A-9050. Technologie širokopásmového zesilo... > více informací


Onkyo A-9050 - popis

nahoru

Hi-Fi stereo zesilovač Onkyo A-9050
Pokud chcete´vstoupit do světa opravdového Hi-Fi zvuku, potřebujete zesilovač špičkové kvality. A tím je právě Onkyo A-9050. Technologie širokopásmového zesilovače WRAT, DAC převodník Wolfson 192 kHz/24bit, Onkyo DIDRC, inovativní Three-Stage Amplifier Circuit, špičkové komponenty a robustní konstrukce s hliníkovým předním panelem přinesou dosud nepoznané poslechové zážitky.
WRAT - širokopásmový zesilovač pro přirozeně živý zvuk
Společnost Onkyo vyvinula technologii širokopásmového zesilovače WRAT s cílem zlepšit jasnost a charakter reprodukovaného zvuku. WRAT zesilovač podává vynikající výkon na všech úrovních výstupu s využitím minimálního množství záporných zpětných vazeb, které je jinak obvyklé u běžných zesilovačů a vede u nich ke zvýšenému zkreslení a snížení kvality zvuku. Onkyo vykazuje špičkové dynamické charakteristiky při frekvenční odezvě zasahující daleko za slyšitelnou úroveň a vylučuje prakticky veškerý negativní vliv zpětných vazeb. S technologií WRAT nedochází ke zkreslení v celém rozsahu, od velmi nízkých po velmi vysoké frekvence.

Pokročilá redukce šumu Onkyo DIDRC
Speciální technologie Onkyo DIDRC (obvod redukce intermodulačního dynamického zkreslení) zlepšuje linearitu a snižuje zkreslení v extrémně vysokém frekvenčním pásmu.  Přestože zvuk o frekvenci nad 100 kHz je lidské ucho neslyšitelný, jsou tyto frekvence náchylné na zkreslení v digitálních zařízeních, což může generovat ruch, který má vliv na charakter původního zvuku v slyšitelném pásmu. Obvody Onkyo DIDRC tak efektivně redukují i slyšitelný šum.
Špičkový DAC převodník Wolfson 192 kHz/24bit
Onkyo A-9050 využívá špičkový digitálně analogový převodník Wolfson WM8718 poskytující precizní výkon. Tento 24bitový DAC umožňuje vzorkovací frekvence až do 192 kHz, což zaručuje dokonalý poslech i z méně kvalitních zdrojů.
Three-Stage Amplifier Circuit
Inovativní Three-Stage Amplifier Circuit (třífázový obrácený obvod) dodává život dokonalému hudebnímu zážitku. Běžně používané levné all-in-one obvody značně degradují výsledný zvuk, jakmile stupá jeho hlasitost. Se špičkovou Hi-Fi technologií Onkyo Three-Stage Amplifier Circuit se můžete těšit na ničím nezkreslený zvuk.
Kvalitní komponenty
Zesilovač je vybaven  masivním izolovaným napájením, které pracuje v tandemu dvojicí vysokokapacitních kondenzátorů 10000 mF. Špičkovou kvalitu zesilovače dokreslují oddělené vysoce kvalitní komponenty na výstupu signálu. Diskrétní tranzistory zaručují konzistentní a stabilní dodávku proudu do systému reproduktorů pro otevřený a sebejistý výkon, bez zkreslení při nižších provozních teplotách.

Antirezonační konstrukce
Design je jedním z faktorů, které ovlivňují výběr komponent, a ten je v tomto případě opravdu excelentní. Ovšem nesmí být opomenuto ani precizní provedení šasi. Vibrace nekvalitně provedené konstrukce jsou pro audio signál největším nepřítelem. Konstruktéři Onkyo proto připevňují jednotlivé součásti na vyztužené šasi, které odolává vibracím. A silný přední panel z kvalitního hliníku nemá pouze bezvadný vzhled, ale déle zvyšuje celkovou pevnost šasi.
Klíčové vlastnosti
Hi-Fi stereo zesilovač Onkyo A-9050 nabízí výkon 75 W na kanál při 8 Ohmech, 1 kHz a 0.08% THD. Z konektorové výbavy nechybí digitální audio vstupy (1 Optical a 2 Coaxial), 5 analogových vstupů, 1 výstup, Phono vstup (MM), Audio L/R Pre-Out, Subwoofer Pre-Out, Speaker A/B svorky, pozlacené RCA a pozlacené Banana Plug-Compatible Speaker Posts. Rozměry zesilovače jsou 435x139x330,3 mm a hmotnost 8.2 kg.

Výrobce Onkyo
Výkon na kanál
Informace o parametru Výkon na kanál
75 W
Impedance
Informace o parametru Impedance
8 Ω
Hmotnost 8.2 kg

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Onkyo A-9050 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Radiobudíky nebo Mini a mikrověže, Rádia, Gramofony.

Nejlevnější Onkyo A-9050 akční ceny - Levné Onkyo A-9050

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Onkyo A-9050 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Onkyo A-9050 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zesilovače.